MAXSYM TL 508
to sztuka połączenia charakteru sportowego motocykla i funkcjonalności skutera. Jego wyrazisty i agresywny design w połączeniu z mocą dwucylindrowego silnika o pojemności 508 ccm stawiają MAXSYMA TL 508 na czele swojej kategorii.

CRUiSYM α 300

to skuter GT zaprojektowany z myślą o wygodnej jeździe, idealny do miejskich i długodystansowych tras. Ciesz się jazdą na skuterze niezależnie od celu podróży.

JOYMAX Z+ 300

to miejski kompaktowy maxi-skuter.  Nowoczesny i atrakcyjny JOYMAX Z+ harmonijnie łączy wygodę i sportowy charakter.  Zaprojektowany z myślą o maksymalizacji przyjemności z jazdy, został wyposażony w funkcjonalne rozwiązania technologiczne, takie jak ABS i system kontroli trakcji (TCS).

CRUiSYM α 125

to skuter wyróżniający się sportowym stylem, ostrymi liniami oraz starannym wykończeniem we wszystkich aspektach. Przód w kształcie strzały oraz smukłe linie nadwozia nadają mu imponujący i elegancki wygląd, a detale, takie jak podnóżek pokryty imitacją włókna węglowego, dodają mu ekskluzywnego charakteru i poczucia obcowania z pojazdem z wyższej półki. Ponadto wersja CRUiSYM α 125 z 2022 r. wyposażona jest w system kontroli trakcji (TCS).

JOYMAX Z+ 125

to skuter zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się maksymalną funkcjonalnością podczas każdej podróży. Niezawodny i mocny silnik wyróżnia się progresywną reakcją na manetkę gazu oraz praktycznie całkowicie wytłumionym poziomem wibracji. Doskonała manewrowość: kompaktowe wymiary sprawiają, że Joymax Z + jest idealnym sprzymierzeńcem w poruszaniu się z maksymalną zwinnością w mieście i na długich trasach.