SYM: Nowy dystrybutor marki w Polsce!

Od listopada 2021 roku wyłącznym dystrybutorem tajwańskiej marki SYM w Polsce została firma MYMOTO Polska sp. z o.o., oficjalny partner GORGOLIS S.A. Marka na rodzimy rynek wraca z szeroką ofertą skuterów o pojemnościach od 50 ccm do 500 ccm. Fani jednośladów w ofercie znajdą między innymi: ORBIT III 50, JET X 125, MAXSYM TL 508 i wiele innych propozycji.

Firma GORGOLIS S.A. to greckie przedsiębiorstwo działające w branży jednośladów od ponad 70. lat. Grecy zostali wyznaczeni przez SANYANG MOTOR (producenta pojazdów marki SYM) do rozwoju dystrybucji nie tylko w Grecji, ale również w innych europejskich krajach takich jak Cypr, Bułgaria, Macedonia Północna, Rumunia, Albania, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Węgry oraz Polska.

Podstawą dystrybucji są partnerskie relacje z autoryzowanym przedstawicielem w danym kraju, tworząc jedną silną grupę zakupową. Dla Dealera oznacza to wsparcie na poziomie działań marketingowych oraz korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań dystrybucyjno-logistycznych. Z kolei użytkownik pojazdu otrzymuje zapewnienie odpowiedniej dostępności pojazdów oraz części zamiennych.